Referencie

Matej Michalov Online marketing manager - VSE/innogy Slovensko
Tomáša považujem za profesionála a odborníka na tému online perfomance. Viac ako 2 ročná spolupráca s ním prinášala našej spoločnosti vždy očakávané výsledky v požadovanej kvalite. Svojím prístupom a vedomosťami pomáhal vyriešiť aj tie najnáročnejšie úlohy a optimalizoval naše kampane, aby mali výkonnosť na vysokej úrovni. Tomáš nie je len ppc špecialista, ale dobrý stratég, ktorý sa dokáže na aktivity pozerať out of the box a nájsť niekoľko scenárov, ktoré je možné testovať a vybrať ten najlepší. Zároveň nám ako klientovi vždy dodával kvalitné výstupy vo forme reportov, ktoré sme potrebovali. Spoluprácu s ním hodnotím preto po odbornej aj osobnej stránke veľmi pozitívne.

Lukáš Kakalejčík Manažér online marketingu - VSE/innogy Slovensko
S Tomášom sme spolupracovali na zbere leadov pre innogy Energetické poradenstvo. Počas našej spolupráce sa nám darilo prekonávať zložité výzvy, vďaka čomu sme dosiahli aj odvážne ciele. Tomáš je skutočný odborník v oblasti nastavovania a optimalizácie výkonnostných kampaní.

Peter Bennár CEO - PeknePrezky
Už po 2 týždňoch našej spolupráce s Tomášom som bol príjemne zaskočený, že počet objednávok na naše služby sa 4x zvýšil. Tomáš nás neustále challenguje, aby sme skúšali nové texty a kreatívy na sociálnych sieťach, čo sa pozitívne odzrkadľuje aj na lepších výsledkoch konverzii z mesiaca na mesiac.

Lenka Straková Šéfredaktorka - Preventívne.sk
Tomáš je spoľahlivý, proklientsky orientovaný profesionál, s ktorým by som kedykoľvek s radosťou spolupracovala opäť. Veľmi si vážim nielen jeho odbornosť, ale aj osobný prístup.

František Gašperec Manažér digitálneho marketingu - Všeobecná zdravotná poisťovňa
Vždy, keď absolvujete prvé stretnutie s novou agentúrou, ste v očakávaní, čo prinesie. Veľa vecí načrtne už prvé stretnutie, to ako ľudia odpovedajú na otázky, hlavne keď patríte do segmentu, ktorý je novinkou v portfóliu klientov agentúry. Takto som stretol a spoznal Tomáša. Jeho najsilnejšia vlastnosť je, že veľmi rýchlo pochopí prostredie klienta, vie sa do neho vcítiť a tak prinášať pridanú hodnotu – tú ktorú klient očakáva. Príkladom je práca na našej mobilnej aplikácii. Za krátky čas sme aj vďaka nemu všetko nastavili tak, aby čísla narastali nielen č.t. inštalácii, ale i aktívnych užívateľov. Patrím medzi ľudí, ktorí ťažko niekoho odporúčajú, predsa zaručiť sa dnes za niekoho – to je významná vec. Pri Tomášovi však nie je o čom pochybovať.

Dominika Doniga CEO - MALINNA°
Do MALINNA° teamu si vyberám ľudí, ktorí sú kompetentní a vedia ku svojej práci pristúpiť tvorivo tak, že sami prinášajú nápady a návrhy k zlepšeniu chodu celej firmy. To je dôvod, prečo je aj Tomáš jeho súčasťou. Spoľahlivosť, presnosť a plnenie úloh v stanovených termínoch sú ďalším prínosom, ktoré sú pre neho súčasťou jeho profesionálneho prístupu.

Klienti, na ktorých som pracoval